Strona Świat Kamienia ( warszawa ) używa mechanizmu Cookie. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij oknoGranit Marmur Trawertyn Piaskowiec Wapień Kwarcyt Onyx Łupek Konglomerat

Posadzki


Posadzki

Posadzki kamienne to indywidualna i niepowtarzalna forma wystroju wnętrz. Głównymi materiałami stosowanymi na podłogi są marmury i granity. Zaletą podłóg z kamienia jest ich trwałość, dzięki czemu mogą posłużyć nam na wiele lat. Każdą podłogę z kamienia po okresie 15-20 lat, w zależności od stopnia użytkowania, można poddać procesowi renowacji (zeszlifować i wypolerować) w ten sposób uzyskamy efekt jak tuż po położeniu posadzki. Podłogi kamienne idealnie nadają się do ogrzewania podłogowego, ze względu na akumulację ciepła i powolne oddawanie go otoczeniu, jeszcze przez długi czas po wyłączeniu zasilania.

Podłogi granitowe ze względu na swoje właściwości techniczne takie jak ścieralność i chłonność doskonale nadają się do wnętrz o dużym natężeniu ruchu, np. urząd, poczta, bank, dworce kolejowe czy galerie handlowe.
Podłogi marmurowe już o niższym stopniu ścieralności i chłonności swoje zastosowanie znalazły w domach i mieszkaniach na salony, kuchnie, hole i łazienki.

W swojej ofercie posiadamy gotowe płytki marmurowe i granitowe, w różnych formatach np. 30x30, 30x60, 40x60 czy 60x60 cm. Pod indywidualne zamówienie wykonujemy posadzki wielkoformatowe na wymiar według projektu.
Należy pamiętać, aby do impregnacji i pielęgnacji kamienia stosować profesjonalne produkty chemii kamieniarskiej, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się pięknem kamienia naturalnego przez długie lata.

Płytki marmurowe Crema Marfil
Podłoga marmurowa Golden Emperador
Podłoga marmurowa Golden Emperador
Podłoga marmurowa Golden Emperador
Podłoga marmurowa
Płytki marmurowe Nero Marquina.
Płytki marmurowe Nero Marquina
 marmur Calacatta Gold